Šiandien: 2020 Rugsėjo 19 d., Šeštadienis Vyksta paroda: Statyba 2020
English Lietuvių Русский

Susitikime gyvai ir atraskime naujas galimybes!

TITULINISKONTAKTAINAUJIENOSAPIE MUSĮRANGOS NUOMAPRIVATUMO POLITIKA
Statyba 2020
Interjeras 2020
Energetika 2020
Grožis 2020
Sveikata 2020
Stiliuz 2020
Kalėdos be streso 2020

Informacija dalyviams

 

             

Mielieji,

 

kreipiamės į Jus, norėdami pristatyti tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos parodą „Sveikata 2020”, kuri vyks kovo 27 - 29 dienomis Klaipėdoje, „ŠVYTURIO ARENOJE“.

 

Paroda sveikatos tema Klaipėdoje organizuojama jau septintą kartą (2015 metais jos pavadinimas buvo „Sveikata ir ekologija“). Siekiant akcentuoti profesionalesnį ir platesnį požiūrį į šią sritį, kuri yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pagrindas, šiais metais ši paroda keičia savo koncepciją ir Jus pasitinka atsinaujinusi.

Mes siekiame, kad šis renginys, kuris skirtas sveikatos srities specialistams ir žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir gyvenimo kokybe, taptų viena svarbiausių abiejų suinteresuotųjų pusių susitelkimo vietų Baltijos šalyse.

 

Mūsų tikslas yra visapusiškai atskleisti svarbiausius, kokybišką žmogaus gyvenimą lemiančius veiksnius – fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Tai sąlygoja ir pasirinktos pagrindinės parodos tematikos– tradicinė medicina, netradicinė medicina ir sveika gyvensena.

 

Šis renginys siekia skatinti plėsti ir stiprinti verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei kalbėti apie aktualiausias šių dienų problemas, ieškoti jų sprendimo būdų. Paroda skirta Lietuvos ir užsienio šalių tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos verslo atstovams, valdžios institucijoms ir mokslo įstaigoms.

partneriai
UAB "Expo Vakarai"
Minijos g. 129,
LT-93212, Klaipėda
Įmonės kodas: 140932935
PVM kodas: LT 409329314
info@expo-vakarai.lt
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas