Šiandien: 2018 Sausio 21 d., Sekmadienis Artimiausias renginys vyks už 60d.
English Lietuvių Русский

Susitikime gyvai ir atraskime naujas galimybes!

TITULINISKONTAKTAINAUJIENOSAPIE MUSPARODOS / MUGĖSPAVILJONŲ NUOMAĮRANGOS NUOMAKITI RENGINIAI
Sveikata 2018
Statyba 2018
Energetika 2018
Grožis 2018
Stiliuz 2018
Apie parodą
Informacija dalyviams
Dalyvių registracija
Parodos tematikos

Informacija dalyviams

Mielieji,

 

kreipiamės į Jus, norėdami pristatyti tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos parodą „Sveikata 2018”, kuri vyks kovo 23 - 25 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio arenoje“.

 

Paroda sveikatos tema Klaipėdoje organizuojama jau ketvirtą kartą (2015 metais jos pavadinimas buvo „Sveikata ir ekologija“). Siekiant akcentuoti profesionalesnį ir platesnį požiūrį į šią sritį, kuri yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pagrindas, šiais metais ši paroda keičia savo koncepciją ir Jus pasitinka atsinaujinusi.

Mes siekiame, kad šis renginys, kuris skirtas sveikatos srities specialistams ir žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir gyvenimo kokybe, taptų viena svarbiausių abiejų suinteresuotųjų pusių susitelkimo vietų Baltijos šalyse.

 

Mūsų tikslas yra visapusiškai atskleisti svarbiausius, kokybišką žmogaus gyvenimą lemiančius veiksnius – fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Tai sąlygoja ir pasirinktos pagrindinės parodos tematikos– tradicinė medicina, netradicinė medicina ir sveika gyvensena.

 

Šis renginys siekia skatinti plėsti ir stiprinti verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei kalbėti apie aktualiausias šių dienų problemas, ieškoti jų sprendimo būdų. Paroda skirta Lietuvos ir užsienio šalių tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos verslo atstovams, valdžios institucijoms ir mokslo įstaigoms.

sprendimas webmod: Svetainių kūrimas