Šiandien: 2018 Gruodžio 13 d., Ketvirtadienis Artimiausias renginys vyks už 99d.
English Lietuvių Русский

Susitikime gyvai ir atraskime naujas galimybes!

TITULINISKONTAKTAINAUJIENOSAPIE MUSPAVILJONŲ NUOMAĮRANGOS NUOMA
Kalėdos be streso 2019
Sveikata 2019
Statyba 2019
Energetika 2019
Grožis 2019
Stiliuz 2019
Apie parodą
Informacija dalyviams
Dalyvių registracija
Parodos tematikos
Paslaugos
Papildomų paslaugų paraiška
Papildomos įrangos paraiška

Informacija dalyviams

 

             

Mielieji,

 

kreipiamės į Jus, norėdami pristatyti tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos parodą „Sveikata 2019”, kuri vyks kovo 22 - 24 dienomis Klaipėdoje, „ŠVYTURIO ARENOJE“.

 

Paroda sveikatos tema Klaipėdoje organizuojama jau šeštą kartą (2015 metais jos pavadinimas buvo „Sveikata ir ekologija“). Siekiant akcentuoti profesionalesnį ir platesnį požiūrį į šią sritį, kuri yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pagrindas, šiais metais ši paroda keičia savo koncepciją ir Jus pasitinka atsinaujinusi.

Mes siekiame, kad šis renginys, kuris skirtas sveikatos srities specialistams ir žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir gyvenimo kokybe, taptų viena svarbiausių abiejų suinteresuotųjų pusių susitelkimo vietų Baltijos šalyse.

 

Mūsų tikslas yra visapusiškai atskleisti svarbiausius, kokybišką žmogaus gyvenimą lemiančius veiksnius – fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Tai sąlygoja ir pasirinktos pagrindinės parodos tematikos– tradicinė medicina, netradicinė medicina ir sveika gyvensena.

 

Šis renginys siekia skatinti plėsti ir stiprinti verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei kalbėti apie aktualiausias šių dienų problemas, ieškoti jų sprendimo būdų. Paroda skirta Lietuvos ir užsienio šalių tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos verslo atstovams, valdžios institucijoms ir mokslo įstaigoms.

Parodos vadovė

Agnė Šileikytė

+370 686 56451

agne@expo-vakarai.lt

sprendimas webmod: Svetainių kūrimas